Strona o firmie – o czym pamietac

Strona o firmie - o czym pamietac

Wierzę, że analogia porównując nową firmę do dziecka, w porównaniu z osobą dorosłą, to apt tutaj. Gdy Twoja firma jest nowy, masz twórczy i spędzają dużo czasu na myślenie o twórczości odnosi się ona do swojej działalności. Jak można twórczo przynieść klientów? Jak można być kreatywnym jak jesteś coraz Twoja firma rozpoczęła?

A potem, jak rozwija się, że biznes i rośnie w bardziej siedzibę przedsiębiorstwa, kreatywność tendencję do uschnie. Ci pogrążone w dzień dzień-to-i chcą robić rzeczy najszybszy i najprostszy sposób … i tak tracisz swój twórczy krawędzi. Wkrótce firma jest stary i siedzibę, a może to było przejęte przez radę dyrektorów zamiast tego przedsiębiorcy, który to się zaczęło. (Apple był dobrym przykładem w 1990). Jest jeszcze usunięty z procesu twórczego, który dostał się zaczęło. To po prostu rolkach wzdłuż na rozpędu, aż w końcu umiera, chyba że ktoś przyjdzie, by go uratować.

Proces twórczy jest duszą firmy. Kreatywność to co napędza innowacje. To ludzie, pytając: „Dlaczego nie? Dlaczego nie możemy zrobić coś innego? Dlaczego mamy to robić rzeczy w ten sam sposób?” Tego rodzaju innowacje, zwłaszcza napędza technologii. W pewnym momencie po drodze, ktoś zapytał: „Dlaczego nie możemy sprawdzić nasz e-mail na naszych telefonach komórkowych?”, A więc dzisiaj mamy smartfony, które można zrobić e-mail i przeglądanie stron internetowych oprócz działającego w telefonach. Wcześniej ktoś miał zapytać: „Hej, dlaczego nie możemy rozmawiać na telefon, który nie jest podłączony do ściany?” W pewnym momencie ktoś miał do innowacji i myśleć: „Cóż, zobaczmy, czy możemy wykonać telefon, że ludzie mogą nieść ze sobą z dala od domu, więc można je odebrać telefon, gdziekolwiek się znajdują.”

Mój komputer jest bardzo cienka, ale nie jest to najcieńszy na rynku. Są tacy, można dosłownie zmieścić się w kopertę.
Artykuł dzięki: