Najbardziej znane strony WWW

Przemówienie windy? Kiedy pierwszy raz usłyszałem ten termin, nie mogłem zrozumieć, dlaczego ktoś chciałby porozmawiać o windach i napisać przemówienie o wydawało się szaleństwo. Pewnego dnia wszedłem na windzie i ja znalazłem się sam na sam z CEO firmy. Wiedziałem, że mam dwie możliwości: (1) oderwać wzroku i udawać, robić coś innego, albo (2) Przedstaw siebie i zrobić małą rozmowę w nadziei, on / ona mnie pamięta. Źle! Obie opcje są złe.

Podczas gdy polityka i procedury pisarze mają tendencję, aby rozmowa, bardzo polecam, aby podjąć tę okazję i powiedzieć coś mądrego do CEO lub dowolny wykonawczy można spotkać w windzie, na korytarzu, na parkingu, lub po prostu wszędzie , Nie daj się zaskoczyć przy tej okazji prezentuje się lub gdy adresy wykonawczych Tobie i zadaje pytanie w stylu: „A kim jesteś i co robisz?” Zdjąć nogę z twoich ust i powiedzieć coś mądrego.

Muszę przyznać, że choć ja generalnie odnieść sukces w tej chwili, nie było jeden raz, gdzie nie i zapłaciłem cenę. Poznałem wykonawczej w korytarzu i poprosił mnie, kim jestem i co zrobiłem dla firmy. Tongue przywiązany, dałem słabą odpowiedź. Trzeba powiedzieć, CEO rozmawiał z moim menedżerem w ciągu dwóch miesięcy, opuściłem firmę. Choć wynik ten jest rzadki, Dwa miliony dolarów napiwku.

Co to jest mowy windy Mowa winda jest krótkie przemówienie, około 30 sekund nagrania i powinien obejmować co najmniej następujące informacje?:

Imię i nazwisko

Nazwa Departament (i menadżera, jeśli to ma sens w czasie)

zaciszeurody

Tytuł pracy i zakres odpowiedzialności

Rola funkcjonalna

Big Project z pozytywnym potencjalny wynik (np lepsze zyski, lepsze sprzedaży, obniżenie kosztów postępowania sądowego lub ulepszonych procesów, lepiej wyszkolonych pracowników).
Artykuł dzięki: