Jak zarabiac na stronie internetowej

Jak zarabiac na stronie internetowej

Wiele osób może być tylko nieaktywnym członkiem organizacji. Lista naprawdę nie opowiadać.

b) brak odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące postaci nominacji. To może wskazywać, osoba, której nominowana jest naprawdę nie nadaje się do honoru.

c) Niektóre nagrody mają wiele kategorii. Wielokrotnie Kamienie milowe w Toledo jest tego przykładem. Wybierz tylko jedną kategorię i podjąć najlepszą nominację do tej konkretnej sekcji. Wybór dwa lub trzy kategorie, zabezpieczenie zakładu, oznacza najprawdopodobniej, że twoje wysiłki nominacja zostanie rozcieńczony. Skoncentruj się na jednym obszarze.

d) Używanie zbyt mało lub żadne inne źródła informacji. Nawet jeśli go dobrze wiedzą, jedna osoba nie może wiedzieć wszystkiego o drugim.

e) z użyciem tylko kopie stron internetowych jak nominacji.

f) Wysyłanie kopii artykułów napisanych przez lub o osoby nominowane. Zamiast tego, jeżeli informacja jest tak suplementy trec ważna, użyj małej fragment lub cytat z niego.

g) nie została w tym oświadczeniu podsumowującym. Krótkie zdanie lub dwa ponownie podając główne kryteria iw jaki sposób nominowany spełnia te przyczynią się do „zamknąć sprzedaż.”

Wreszcie, należy pamiętać powody podejmowania starań w celu zebrania takich informacji. Tak, wygrana jest fajna, ale sam proces nominacji będzie honorować osoby i pomoże poziom relacji wzrasta. Dodatkowo, jeśli nie wygra w tym roku, można wyznaczyć go następnym razem. Mógł być bardzo wysoko oceniane, wicemistrz i zostanie rozpatrzone pozytywnie następnym razem.

Artykuł dzięki: mywiemyjak.pl