Jak zarabiac na blogu

Jak zarabiac na blogu

4.Answer kwestionariusz nominacja w brulion. Daj bardzo konkretne przykłady zamiast ogólników. Na przykład: „On jest wspaniałym człowiekiem” naprawdę nie ubezpieczenia majątkowe starogard gdański mówi komisji selekcyjnej bardzo. Zamiast „Pomógł pięć osób, aby uruchomić udanych firm w naszej społeczności, a ze względu na jego ciągłego zainteresowania, wszyscy kontynuują ten sukces dzisiaj” daje pojęcie o realizacji nominowanego za. Nie chodzi o długość odpowiedzi, edycja przyjdzie później.

5.Ask Twojego kandydata do wejścia na kwestionariusz. Będzie to w dwóch formach. Będziemy chcieli jego percepcję, ale ważniejsze, będziemy chcieli, aby dowiedzieć się nazwiska innych osób, które mogą się skontaktować w celach informacyjnych. Wykorzystywanie obserwacji innych osób i tym ich nazwiska i cytaty w nominacji doda wiarygodność i moc słowa.

6.Now że masz brulion napisane, że nadszedł czas, aby edytować.

a.Is to odpowiednią długość? Jeśli nie, to więcej niż prawdopodobne, że jest zbyt długa. Znajdź podstawowych elementów, które muszą zostać, znaleźć części, które mogą być skrócone i eliminują mniejszą narracji. Jeśli trzeba skrócić cytat, zrób to ostrożnie, aby zachować sens nienaruszone. Wracaj do osoby, którą cytowany o pozwolenie na korzystanie z nowej wersji. Dostroić, dopóki nie jest wymagana długość.

b.Word przetworzyć nominację. Komisja konkursowa mają wiele czytać i reagować w dość krótkim okresie czasu. Ułatwić im jasno zrozumieć, dlaczego nominowana powinna wygrać.

c.Send jako ostatni egzemplarz do kandydata, aby mieć pewność, że wszystkie fakty są dokładne.

d.Read raz ostatni.

e.If właściwe, wysłać e-mailem lub faksem. Chciałbym także wykonać kopię papierowej albo elektronicznej lub strony dostawy. E-maile były znane znikają w przestrzeni kosmicznej!

7.What nie działa?

a) Podstawiając listę lub organizacje kandydat należy do zamiast zapewniać wyjaśnienia w jaki sposób przyczynia się do tych grup.
Artykuł dzięki: