Strona o hobby – czy warto

Strona o hobby - czy warto

Najbardziej bezpośrednim mail litery są tworzone w małe kawałki, a następnie zszywane ze sobą za pomocą specjalnego formatu, takich jak formuły siedem kroku, że omówione w jednym z moich wcześniejszych artykułów.

To bardzo twórczy proces, to jest bardzo brudny i fragmentaryczne, a my napotkasz frustracji i nieporozumień wszystko po drodze. Czuję, że wielu marketerów i niedoszłych rynkach chcą uniknąć tego wszystkiego, a więc unikać robienia różnych rzeczy, które tworzą frustracji i nieporozumień. A jednak, wierzę mocno, że w pewnym sensie, te rzeczy mogą być twoi przyjaciele – tak jak strach może być twoim przyjacielem, tak długo jak używasz go jako paliwo.

Strona o hobby - czy warto

Frustracji i nieporozumień są częścią każdej promocji mamy wykonaną w 25-letniej historii naszej firmy. Nie było miejsce podczas każdej promocji, gdy mówiłem: „O mój Boże, dlaczego ja nawet rozpocząć tej rzeczy? Dlaczego?” Ale ten punkt został krótko za każdym razem. Otrzymasz przez to, zastanawianie rzeczy jak przejść. To część procesu twórczego.

Strona o hobby - czy warto

Istnieje kilka niebezpiecznych rzeczy związanych z tym mylące procesu twórczego, a ja już ujawnił pierwsze: że nawet nie próbować. Jeśli wycofać i nie przejść obok swojej zamieszania http://www.nts-energy.pl/samsung.html w chwili, gdy się mylić, można stoisko. Drugim niebezpieczeństwem jest, aby myśleć, że inni ludzie są bardziej utalentowani niż ty, lub bardziej wykwalifikowanych – więc dlaczego w ogóle próbować? Mój kontrargument, że istnieją ludzie, którzy chcą, aby myśleć, że są w jakiś sposób wyjątkowy. Wielu ekspertów, którzy robią drogie seminaria marketingowe chce, aby myśleć, że mają jakiś naturalny dar w marketingu, ponieważ chcą, aby dać im więcej pieniędzy. Cóż, miałem przywilej poznać sporo z tych ludzi, a oni nie są nadludzkie. Oni po prostu ciężko pracować, wyzwalając ich kreatywność.

Przedsiębiorcy wydają się być bardzo oszczędny, a prezesi wielkich korporacji nie myśleć w ten sposób.
Artykuł dzięki: