Najbardziej znane wyszukiwarki

Najbardziej znane wyszukiwarki Zachowaj nazwę projektu niejasne więc wykonawczym mogą zadawać pytania.

Przykład

Nazywam is____________ i pracuję dla Departamentu Compliance jako polityk i procedur Manager. Jestem odpowiedzialny za pisanie, publikowanie oraz zasad i procedur wykonawczych dla całej firmy. Obecnie pracuję nad projektem, który przyniesie duże oszczędności i spowodować pracownicy wykonują swoją pracę lepiej.

Moja ostatnia rada: Jeśli nie chcemy mieć do czynienia z taką sytuacją i / lub nie chce powiedzieć coś Executive Management ciekawym o sobie, a potem robić to, co „Dziewczyny Runway” miało miejsce w filmie „The Devil ubiera się u Prady „, i wydostać się z windy, gdy wykonawczej spacery.

Stephen B. Strona jest ekspertem w dziedzinie polityki i procedur. Posiada tytuł MBA z UCLA, który posiada certyfikat zarządzania rekordami, tworzy doradztwo, zarządzanie projektami oraz inżynierii oprogramowania. Projektuje własną stronę internetową i sprzedaje swoje książki za pośrednictwem strony internetowej pod adresem: http://www.companymanuals.com Zobacz swoje dane i uzyskać 20-56% na zniżki.

Stephen pracował dla takich firm jak: Eastman Kodak, samolotów Boeing Litton Industries, Nationwide Insurance i TransUnion. Pracował w wielu branżach, takich jak bankowość, handel, produkcja, doradztwo, usługi finansowe, przemysł lotniczy i kilku agencji rządowych.

Stephen doprowadził lub uczestniczyła w zespołach dla Malcolm Baldrige Award, Value Engineering, Six Sigma, ISO 9000 standardów jakości CMM i CMMI i Total Quality Management. Jest autorem ponad 6000 zasad i procedur i zaprojektował ponad 3000 formularzy.

Stephen jest idealnym autor za politykę i procedury książek, bo napotkał prawie każdej sytuacji masz i znalazł sposoby, aby poprawić na nich.

Artykuł dzięki: