Strona o filmie – co powinna zawierac

Strona o filmie - co powinna zawierac

Przed rozpoczęciem niezależnej praktyki konsultacji istnieje kilka elementów wyposażenia, które będziemy potrzebować. Idę do pisowni ich do siebie i dokładnie, w jaki sposób z nich korzystać, aby wykorzystać swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie, aby zbudować bardzo korzystne praktyki konsultacji.

1.Computer i oprogramowanie – to wydaje się oczywiste, ale weźmy się bliżej. Twój będzie potrzebować specjalnego oprogramowania; takich jak Microsoft Word lub Open Office i oprogramowania do nagrywania dźwięku Audacity jest.

2.Phone – w zależności od telefonu komórkowego nie może mieć nieograniczony długodystansowych. Zamiast więc skontaktować się z operatorem sieci telefonicznej i poproś o nieograniczonej planu długodystansowych.

site 3.Web – trzeba wycisnąć strona i blog, jak również profesjonalny adres e-mail. Przejdź do Yahoo Hosting i dostać to wszystko tylko około 8 $ miesięcznie za pierwszy rok.

4.Auto – odpowiadający – trzeba będzie oddzielny serwis internetowy za to wielu ludzi wierzy Aweber jest to doskonały serwis. Zapisz się do jedynie około 20 $ miesięcznie. W ten sposób można przechwycić i tworzenie listy e-mail, dzięki czemu można sprzedawać do nich.

5.Head komórkowe – będziemy chcieli, aby przejść do Radio Shack i dostać przyzwoite słuchawki, dzięki czemu można pisać swoje artykuły, a następnie odczytać je pod odlewy. Będziemy chcieli, aby tworzyć produkty audio do sprzedaży na listy e-mail, jak również.

6.Digital Camera – uzyskać naprawdę przyzwoity jeden, który łączy się z komputerem. W ten sposób można używać go do kamery internetowej można także tworzyć filmy na You Tube i ofertę wideo coachingu, jak również.

Jeśli jesteś gotowy, aby przejść do dowiedzieć się więcej o tym, jak napisać własną książkę i zacząć wysoce rentowne Praktyki Consulting niż iść do; [Http://www.adaptonadime.com] za FREE „Fast Start Guide”

Paul Godines pomaga, konsultanci, grupy coacha i przedsiębiorstw, aby napisać książkę, sprzedawać i promować siebie i czy ich działalność. Paweł również pomoże Ci cenę i pakować swoje produkty i usługi, dzięki czemu można stworzyć wysoce dochodową praktykę trenerską za pomocą książki.

Artykuł dzięki: