Co jesli nie ma nas w Internecie

Co jesli nie ma nas w Internecie

Tak wielu ludzi, których znam mówią, że nienawidzą czytać. Co oni nie wydają się uzyskać to, że książka jest alternatywnym wszechświecie, gdzie można przejść w dowolnym miejscu, lub zdecydować się po prostu ustawić książkę w dół i zostawić ten świat. -Zeke Willey

czytaj więcej na naszej stronie

Kroki do sukcesu są rozmieszczone w tej kolejności chronologicznej:

Wizualizacja === gt; Myśli === gt; Akcja === gt; wyniki

Po pierwsze, możemy wizualizować. Następnie możemy przywołać swoje talenty, urok i zalety oraz działania w naszych snach. Stajemy się tak potężny jak bohaterów w naszych ulubionych historii i pokonać przeszkody po drodze. W końcu żyjemy nasze sny. W każdym kroku sposób, czytanie pomaga.

Co jesli nie ma nas w Internecie

Dokonywanie marzenia: Stories może przynieść nam wonderlands że mamy jeszcze wyobrazić przed czyta książkę. Poprzez historie, nasze sny są albo tworzone lub rozszerzył się na naszej własnej rzeczywistości.

Oto niektóre postacie spotykamy się w baśni:

1.Snow Biały reprezentuje niebezpieczeństwo bycia przedmiotem zazdrości.

Co jesli nie ma nas w Internecie

2.Little Czerwony Kapturek jest zwykłą dziewczyną, która ma wielkie nabożeństwo do babci i wielkiego złego wilka jest dosłownie iw przenośni wilk ubrany w owczej skórze.

3. Ugly Duckling przed jej etap kaptur łabędź musiał radzić sobie z problemami dotyczącymi odrzucenia i niską samoocenę.

4.Cinderella jest symbolem osoby, której transformacja z brudnego pyłu dziewczyny do pięknej narzeczonej się z powodu ciężkiej pracy i Charm-atrybutów, które mogą pomóc nam w osiągnięciu sukcesu w życiu.

Zarówno w pracy i zabawy spotykamy nasze własne wersje Whites śniegu, jazda kapturami, wielkich złych wilków i brzydkie kaczątka. Mamy go i przyjaciół, którzy mogą być tak uprzejmy i Łowca w Czerwonym Kapturku lub jako przebiegły jak czarownicy w Królewnie Śnieżce. Kopciuszek inspiruje każdy -students, pracowników, a nawet kierowników urzędu, aby być pokornym, pracowitym i uroczy jak Kopciuszek.

Artykuł dzięki: